Ručně stáčené svíčky ze včelího vosku nově v nabídce

Do nabídky rodinného e-shopu jsme nyní zařadili stáčené svíčky z voskových mezistěn. Mezistěna je výrobek z čistého včelího vosku, který nejčastěji slouží jako stavební základna do včelího úlu, na které si včely vybudu své voskové dílo, jež pak zanášejí medem a pylem. Kromě tohoto účely jsou mezistěny skvělým materiálem na výrobu voskových svíček nebo-li voskovic.

Na výběr mají zájemci hned ze dvou možností:

1) kuželová stáčení svíčka ze včelího vosku
2) válcová svíčka ze včelího vosku

Svíčky se přitom liší zejména tvarem zpracování. Obsah vosku je v obou případech stejný. Kuželová stáčená svíčka ze včelího vosku vydrží pro svůj tvar hořet až 12 hodin. Výhodou tohoto tvaru je, že umožňuje, aby vosk rovnoměrněji odhoříval a proto déle vydrží. Válcová svíčka se svým klasičtějším tvarem vydrží hořet až 8 hodin. Případný zbylí včelí vosk je možné opětovně použít.  

Všechny svíčky z naší rodinné manufaktury jsou ručně vyráběné z kvalitního včelího vosku. Jejich nezaměnitelná vůně, kterou oplývají jak nezapálené tak hořící svíčky, uvolní nejednu napjatou mysl a umožní mnohým zavzpomínat na mládí. 

Výhodou poctivého včelího vosku bez dalších přísad je netoxičnost. Je možné jej i sníst a často je používán i v potravinářství (o včelím vosku více zde)

Do hlavní nabídky pokračujte zde.

Zpět do obchodu