Rozšíření nabídky o máčené svíčky ze včelího vosku dlouhé 28 cm

Na e-shopu Sochorskýmlýn.cz jsme rozšířili nabídku produktů o 28 cm dlouhé máčené svíčky ze včelího vosku (zde). Svíčky se prodávají v páru jako jeden kus výrobku. Doba hoření jedné svíčky z páru je 4,5+ hodiny. Po domluvě je možné rozšířit dobu hoření až na 5+ hodin. Tloušťka svíčky u paty dosahuje cca 1,25 cm. Svíčky jsou k dispozici v dárkovém balení převázané dekorativní mašlí hned v několika barevných variantách (viz. obrázková galerie).

Tento výrobek jsme se rozhodli vyrábět na základě poptávky, která vzešla z článku uveřejněném na partnerském blogu (více zde). Jedná se tedy o zakázkovou výrobu na míru požadavkům zákazníků. Zároveň tím e-shop postupně rozšiřujeme o další nové výrobky. 

Pokračujeme tak v dlouho trvající rodinné tradici chovu včel a zpracování včelích produktů včetně včelího vosku, která na Sochorském mlýně na Příbramsku trvá nepřetržitě již bezmála 100 let (více zde)

Řemeslná výroba našich svíček je výhradně ruční výroba. Tyto svíčky ze včelího vosku tak vyrábíme vyrábí formou máčení v rozehřáté voskové lázni. 

Více o včelím vosku můžete najít na našem e-shopu (zde) nebo na wikipedii (zde).

 

Zpět do obchodu