Dortové svíčky ze včelího vosku alias narozeninové svíčky vhodné na oslavy

Rozšiřujeme nabídku e-shopu Sochorskýmlýn.cz jsme nově zařadili dortové svíčky ze včelího vosku (zde) známé také jako narozeninové svíčky ze včelího vosku.

Doba hoření

Doba hoření dortových svíček je cca 10-15 minut. Stékavost je minimální. Celková délka svíčky včetně knotku je 8 cm. Délka voskované části je 7 cm, z čehož jeden centimetr je určený k zapíchnutí do dortu. Včelí vosk zbylý po vyhoření je možné přečistit a dále použít. V tom je krása včelího vosku. 

Použití dortových svíček a potravinová bezpečnost

Dortové svíčky ze včelího vosku jsou zejména vhodně k umístění či chcete-li zapíchnutí do dortu a dalšího slaného či sladkého pečiva nebo jiných potravin.

Svíčky jsou vyrobené z přírodního včelího vosku, který neprochází žádnou chemickou úpravou. Jedinou úpravou, kterou vosk před výrobou svíček prochází je opakované čištění roztavením v čisté vodě nebo mechanickou filtrací.

Včelí vosk je přírodní materiál vzniklý stavební činností včel medonosných. Je bezpečný k použití v potravinářství a dokonce pro něj existuje označení přídatné látky E901.

Při případném stečení vosku do potraviny proto nehrozí kontaminace. To se Vám však s našimi svíčkami s vysokou pravděpodobností nestane.

Více informací o včelím vosku čtěte (zde).

Oslavy s dortovými svíčkami

Dortové svíčky ze včelího jsou vhodné pro oslavy jakéhokoli druhu. Narozeniny, svátky nebo další druhy oslav a společenských akcí. Prodáváme je v balení po 10 kusech.

 

Zpět do obchodu